1397/6/7 | 11:41 | 153 | 0

امکان بهره برداری از پل دوربرگردان غرب به غرب در بزرگراه امام رضا(ع) فراهم شد

امکان بهره برداری از پل دوربرگردان غرب به غرب در بزرگراه امام رضا(ع) فراهم شدمدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران از به سرانجام رسیدن اقدامات مربوط به اصلاح هندسی بزرگراه امام رضا(ع) در محل تقاطع با بزرگراه شهید نجفی رستگار خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس احسان نوش آبادی ضمن اعلام خبر فوق افزود: متعاقب اتمام اقدامات مربوط به اصلاح هندسی و بهسازی مسیر تندروی جنوبی بزرگراه امام رضا(ع)، زمینه لازم جهت انحراف ترافیک مربوط به باند شمال این بزرگراه فراهم شده و با بازگشت ترافیک به مسیر اصلی، امکان گشایش ترافیکی پل دوربرگردان غرب به غرب تقاطع ثامن فراهم خواهد شد.

وی تلاش برای تکمیل پل دوربرگردان غرب به غرب بزرگراه امام رضا(ع) را در مرحله اجرای درزهای انبساط ذکر و اضافه کرد: این دوربرگردان غیرهمسطح که امکان اتصال کندروهای بزرگراه امام رضا (ع) را فراهم می سازد، بزودی آماده بهره برداری خواهد شد.

به گفته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، بهره‌برداری از این دوربرگردان غیرهمسطح سبب تسریع گردش‌های ترافیکی و کاهش ترددهای اضافی در محدوده طرح شده و تاثیر قابل ملاحظه ای بر کاهش بار ترافیک سه راه سیمان خواهد داشت. 

گفتنی است عملیات اجرایی احداث پل های تقاطع غیرهمسطح ثامن که شامل 5 پل روگذر و یک مسیر زیرگذر در تقاطع بزرگراه امام رضا(ع) با بزرگراه شهید نجفی رستگار است، بیش از 82 درصد پیشرفت کرده و تکمیل اقدامات باقی‌مانده نیازمند رفع معارضات ملکی است.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: سازمان مهندسی معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print