1397/5/17 | 10:17 | 210 | 0

پل تقاطع بزرگراه شهید بروجردی با محور 45 متری کن ساخته شد

پل تقاطع بزرگراه شهید بروجردی با محور 45 متری کن ساخته شدعملیات سازه ای پل تقاطع بزرگراه شهید بروجردی با محور 45 متری کن به اتمام رسید.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق، در تشریح روند پیشرفت عملیات اجرایی در سایر بخش های پروژه، از اتمام عملیات جدول گذاری در پل های تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با رودخانه کن خبر داد و گفت: اجرای عملیات خاکریزی در محدوده های شرقی و غربی این تقاطع به منظور فراهم ساختن شرایط اتصال اتوبان تهران- ساوه به بزرگراه شهید بروجردی همچنان ادامه دارد.

به گفته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی از مرز 55 درصد فراتر رفته است.

گفتنی است بزرگراه شهید بروجردی، بزرگراهی در امتداد آزادراه تهران- ساوه و در بخش حدفاصل بزرگراه آزادگان تا بلوار 45 متری بهار است. یکی از مهمترین نتایج بهره‌برداری از این بزرگراه، اتصال دسترسی بازار آهن به بزرگراه آزادگان و آزادراه تهران- ساوه و در نتیجه حذف تردد خودروهای سنگین از معابر حمل و نقلی منطقه 18 خواهد بود. پیش از این و در سال های گذشته، تقاطع‌های غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با خیابان اصغری و خیابان میرزایی تکمیل و زیر بار ترافیک رفته اند.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print