1397/4/9 | 09:11 | 50 | 0

بازدید و نظارت ستادی مدیران اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان ها و مناطق از معاونت فنی و عمرانی منطقه 16

بازدید و نظارت ستادی مدیران اداره  کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان ها و مناطق از معاونت فنی و عمرانی منطقه 16مدیر کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان ها و مناطق ، از پروژه های عمرانی منطقه 16 بازدید به عمل آورد.

جناب آقای مهندس صبوری مدیر کل هماهنگی فنی و عمرانی در جلسه نظارت ستادی منطقه 16 ضمن آشنایی با مدیران و کارشناسان معاونت فنی و عمرانی منطقه 16 ، با نگاهی به پیشینه مهندسی در تاریخ ایران با اشاره به برخی از آثار فاخر مهندسی ، بر لزوم توجه ویژه بر ساخت این چنین پروژه هایی تاکید فرمودند.

همچنین در ادامه جلسه با مقایسه برخی شهرهای بزرگ جهان با تهران ، تفاوت را نه در میزان هزینه بلکه در شیوه و اجرای صحیح مهندسی و نگرش مهندسی و مدیریت دانش دانستند.
ازجمله برخی از نکان مورد تاکید ایشان در جلسه ، می توان به : کمبود آثار فاخر مهندسی ، اصلاح دیدگاه مهندسی ، لحاظ نمودن علاقه مندی مردم و توجه به نظرات شهروندان ، برگزاری نظرسنجی عمومی قبل از اجرای پروژه های کلان شهری و اطلاع رسانی پس از اجرا ، تغییر در نگرش مدیریت شهری و توجه به انسان محوری ، حفظ اثار قدیمی و میراث گذشته در طرح های جدید شهری ، دقت در بررسی و تصویب طرح ها ، کمبود استانداردهای موجود و عدم رعایت استانداردهای فعلی در طراحی و اجرا ، انتقال تجربیات و افزایش ارتباط بین پرسنل شاغل در حوزه فنی و عمرانی در مناطق و ستاد ، برگزیدن اولویت های واقعی در پروژه ها و پرهیز از تصمیم گیری های شتابزده و اشتباه و تاکید و توجه به اصول و کار مهندسی ، اشاره کرد.
همچنین پیش از برگزاری جلسه مذکور ، مدیرکل محترم هماهنگی فنی و عمرانی با حضور در دفتر شهردار محترم منطقه، ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص مباحث کلان منطقه مقرر گردید نسبت به بررسی و اعلام مشخصات زمین در سطح منطقه جهت احداث بوستان اقدام نمایند.
در ادامه نشست موضوعاتی چون احداث تقاطع غیر همسطح بزرگراه تند گویان – نواب ، زیرگذر شهید رجایی – بعثت و زیر گذر خزانه – بعثت ، توسط شهردار منطقه جهت پیگیری به اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی ارجاع گردید.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: اداره کل هماهنگی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print