1397/4/7 | 08:54 | 57 | 0

بازدید و نظارت ستادی مدیران اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان ها و مناطق از معاونت فنی و عمرانی منطقه 5

بازدید و نظارت ستادی مدیران اداره  کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان ها و مناطق از معاونت فنی و عمرانی منطقه 5مدیر کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان ها و مناطق ، از پروژه های عمرانی منطقه 5 بازدید به عمل آورد.

در بازدید مدیرکل محترم هماهنگی مناطق و سازمانهای معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و هیئت همراه ازمنطقه 5 ، مهندس عباسی معاون فنی و عمرانی منطقه ضمن ارائه گزارشی از مشخصات فیزیکی منطقه ، اعتبارات عمرانی و پروژه های در دست اقدام به تحلیل و بررسی برخی طرحهای منطقه در حوزه نگهداشت معابر از جمله طرح پاس نگهداشت و سیستم مدیریتی آراد جهت مدیریت بهینه منابع و تسریع در امور پرداختند.
ایشان همچنین به تشریح طرح پایلوت در خصوص اینکه مسئول حفاری هرناحیه مدیر پروژه یکی از شرکتهای خدماتی در سطح منطقه پرداختند و در ادامه به معرفی نمونه شناسنامه ایجاد شده جهت ساختمانهای سطحی منطقه و ثبت اطلاعات عملیات نگهداشت بر روی لایه هایGIS پرداخت که در این خصوص با توجه به اقدامات صورت گرفته در اداره کل هماهنگی مقرر گردید به جهت جلوگیری از انجام کار موازی جلسات کارشناسی مشترک برگزار گردد.
در ادامه مدیر کل محترم نیز به تدوین راهکارها و برنامه های حوزه معاونت فنی و عمرانی در زمینه عمرانی پرداختند ایشان همچنین به کفایت مطالعات در زمینه پروژه های عمرانی اشاره و با ذکر چند مثال عنوان نمودند در صورتی که پروژه ای بدون مطالعات کافی شروع و اهداف طرح محقق نمی شود بدون هیچگونه ملاحظه ای تغییرات لازم اعمال گردد. ایشان همچنین از عوامل منطقه خصوصا نیروهای نواحی خواستند در اجرای عملیات عمرانی ، نظر شهروندان را مد نظر قرار دهند و از شهروندان در خصوص اولویت بندی کارها نظر خواهی نمایند . ایشان همچنین تاکید بر اجرای پروژه ها علاوه بر تامین اهداف و کاربری مورد نیاز به خاص بودن و فاخر بودن و نیز بر اجرای کارهای کیفی و برتر نسبت به کارهای کمی تاکید نمودند.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: اداره کل هماهنگی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print