1397/4/10 | 10:51 | 181 | 0

تاکید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران بر تکمیل به موقع پروژه احداث پایانه جدید شرق

تاکید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران بر تکمیل به موقع پروژه احداث پایانه جدید شرقمهندس ایرج معزی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، با حضور در محل کارگاه پروژه احداث پایانه جدید شرق، از نزدیک در جریان آخرین وضعیت این پروژه مهم و دارای اولویت اجرای شهری قرار گرفت. 

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، طی این بازدید میدانی که با حضور مهندس یوسف متقی سرپرست سازمان عمرانی مناطق و همچنین جمعی از دست اندرکاران اجرایی پروژه انجام شد، بخش های مختلف پایانه جدید شرق مورد پیمایش میدانی قرار گرفت تا اقدامات باقی مانده به منظور تکمیل و آماده سازی پایانه جدید شرق، به طور دقیق مورد ارزیابی قرار گیرد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در حاشیه این بازدید، بهره برداری به موقع از پایانه جدید شرق را با توجه به لزوم کاهش بار ترافیک خیابان دماوند و سایر معابر مرتبط با ترمینال شرق فعلی ضروری دانست و خواستار ارائه برنامه زمان بندی جدید، با هدف اتمام پروژه در سال جاری شد.

گفتنی است پایانه جدید شرق با زیربنایی در حدود 200 هزار متر مربع و در زمینی به وسعت 30 هکتار، در ابتدای جاده دماوند در حال احداث می باشد. سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران مجری این پروژه مهم شهری است. پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث پایانه جدید شرق به مرز 95 درصد رسیده و بخش عمده اقدامات باقی مانده آن شامل خریداری و نصب تجهیزات تاسیساتی است.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print