1397/4/7 | 10:51 | 216 | 0

افتتاح زیرگذر بزرگراه یادگار امام(ره) تا پایان تابستان امسال

افتتاح زیرگذر بزرگراه یادگار امام(ره) تا پایان تابستان امسالعملیات اجرایی پروژه احداث زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره) وارد مرحله تکمیل دیوار نما شد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، ضمن اعلام پیشرفت 83 درصدی پروژه احداث زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره)، از آغاز عملیات نصب قطعات پیش ساخته نما در این پروژه خبر داد و گفت: گام بعدی برای تکمیل این زیرگذر 450 متری، شامل پیاده روسازی و زیرسازی مسیر است.

به گفته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، پروژه احداث زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره) از جمله پروژه هایی است که تا پایان تابستان امسال در آستانه تکمیل و بهره برداری قرار خواهد گرفت.

دوربرگردان جنوب به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره) که در شمال خیابان آزادی قرار دارد، 3 گردش مهم ترافیکی در محل این تقاطع، شامل گردش‌های جنوب به جنوب، جنوب به غرب و شرق به جنوب را تامین خواهد کرد و این امر با توجه به طرح های پیش بینی شده برای توسعه بزرگراه یادگار امام(ره) و اتصال آن به میدان فتح، از اهمیت بسزایی برخوردار است.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print