1397/4/6 | 13:32 | 29 | 0

بهسازی محلات کم برخوردار شمال شرق تهران با اجرای طرح نگهداشت شهر

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار گفت: طرح نگهداشت معابر شمال شرق تهران با هدف نگهداشت مطلوب شهری و کاهش هزینه های جاری در محلات کم برخوردار آغاز شد. 

بهسازی محلات کم برخوردار شمال شرق تهران با اجرای طرح نگهداشت شهر

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، میکائیل علیپور با بيان این خبر افزود: طرح نگهداشت به منظور فراهم کردن شرايط مساعد درگذرگاه ها و خیابان ها برای تردد شهروندان و برطرف کردن نواقص و معايب عمرانی در محلات منطقه اجرایی می شود تا شاهد ساماندهی و بهسازی بسياری از معابر، خیابان ها و شریان های اصلی منطقه باشيم.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 4 نگهداشت شهر را از مهمترین اقدامات با هدف ساماندهی و خدمات رسانی به درخواست های شهروندان دانست و تصریح کرد: نگهداشت از وظایف اصلی شهرداری است که به حفظ وضعیت موجود می پردازد و از این رو معابری که نیاز به مرمت در سطح نواحی نه گانه دارند شناسایی و طبق جدول زمانبندی و اولویت معابر، عملیات عمرانی لازم اجرایی می شود.

وی گفت: موضوعات نگهداشت معابر شامل بهسازی پیاده رو ها، مناسب سازی و ترمیم انهار، لکه گیری آسفالت، مرمت کفپوش، مرمت نوار حفاری، همسطح سازی دریچه ها، مرمت جدول و ..در محلات کم برخوردار آغاز شده است.

علیپور در پایان افزود: مرمت و لکه گیری معابر به صورت تراش و روکش آسفالت مکانیزه در معابر خیابان شهید زهدی حد فاصل خیابان زمرد تا میدان والفجر، در حال اجرا است.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print