1397/4/6 | 13:32 | 62 | 0

بهسازی محلات کم برخوردار شمال شرق تهران با اجرای طرح نگهداشت شهر

بهسازی محلات کم برخوردار شمال شرق تهران با اجرای طرح نگهداشت شهرمعاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه چهار گفت: طرح نگهداشت معابر شمال شرق تهران با هدف نگهداشت مطلوب شهری و کاهش هزینه های جاری در محلات کم برخوردار آغاز شد. 

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4، میکائیل علیپور با بيان این خبر افزود: طرح نگهداشت به منظور فراهم کردن شرايط مساعد درگذرگاه ها و خیابان ها برای تردد شهروندان و برطرف کردن نواقص و معايب عمرانی در محلات منطقه اجرایی می شود تا شاهد ساماندهی و بهسازی بسياری از معابر، خیابان ها و شریان های اصلی منطقه باشيم.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 4 نگهداشت شهر را از مهمترین اقدامات با هدف ساماندهی و خدمات رسانی به درخواست های شهروندان دانست و تصریح کرد: نگهداشت از وظایف اصلی شهرداری است که به حفظ وضعیت موجود می پردازد و از این رو معابری که نیاز به مرمت در سطح نواحی نه گانه دارند شناسایی و طبق جدول زمانبندی و اولویت معابر، عملیات عمرانی لازم اجرایی می شود.

وی گفت: موضوعات نگهداشت معابر شامل بهسازی پیاده رو ها، مناسب سازی و ترمیم انهار، لکه گیری آسفالت، مرمت کفپوش، مرمت نوار حفاری، همسطح سازی دریچه ها، مرمت جدول و ..در محلات کم برخوردار آغاز شده است.

علیپور در پایان افزود: مرمت و لکه گیری معابر به صورت تراش و روکش آسفالت مکانیزه در معابر خیابان شهید زهدی حد فاصل خیابان زمرد تا میدان والفجر، در حال اجرا است.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print