1397/4/3 | 10:53 | 106 | 0

احداث شصت و هشتمین رمپ بزرگراهی شمال شرق تهران

احداث شصت و هشتمین رمپ بزرگراهی شمال شرق تهرانشهردار منطقه چهار تهران از روان سازی ترافیکی بزرگراه شهید زین الدین به شهیدان باباییان خبر داد و گفت: با احداث شصت و هشتمین رمپ منطقه چهار، ترافیک بزرگراه شهید زین الدین قبل از شهید یاسینی روان تر خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، سیدعلیرضا حسینی با اعلام این خبر گفت: به منظور روان سازی ترافیک و تسریع در عبور و مرور خودروها به خصوص در ساعات اوج ترافیک، این عملیات با متراژ 1890 مترمربع و با حضور اعضای کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر و خانواده گرامی شهیدان آغاز شد.

وی افزود: کاهش ترافیک به خصوص در ساعات اوج شلوغی معابر، مصرف کمتر سوخت و استفاده بهینه از منابع، کاهش آلودگی هوا و بالا رفتن ضریب ایمنی در خیابان های دماوند، شهید یاسینی و محله حکیمیه از جمله اهداف این عملیات است.

حسینی با اشاره به هزینه تقریبی این پروژه گفت: هزینه تقریبی که برای این عملیات در نظر گرفته شده است، هفده میلیارد ریال است که به امید خدا تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.

شهردار منطقه چهار در پایان خاطر نشان کرد: طرح اصلاح هندسی معابر و تقاطع ها از دیگر اقداماتی است که در نواحی نه گانه و سطح منطقه به طور مداوم در حال  اجرا است.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print