1397/4/3 | 10:50 | 59 | 0

عملیات تراش و روکش مکانیزه آسفالت شمال تهران

عملیات تراش و روکش مکانیزه آسفالت شمال تهرانشهردار منطقه 2 در بازدید سرزده شبانه خود از عملیات آسفالت معابر سطح منطقه دو بازدید کرد.

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 2، محمد رضاکرمی معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 2 با اعلام این خبر افزود: پروژه تراش و روکش مکانیزه آسفالت معابر با در نظر گرفتن سطحی بمیزان 110 هزار مترمربع برای 32 معبر مشخص شده منطقه 2 آغاز شده است که در اجرای فاز اول آن 30 هزار متر مربع از معابر سطح منطقه تحت اجرای عملیات قرار گرفته است.

کرمی با اشاره به حجم بالای پروژه مزبور افزود: حسب دستور شهردار منطقه مبنی بر خدمت رسانی مطلوب به شهروندان در حوزه مطلوب سازی سطح معابر علاوه بر پروژه تراش و روکش مکانیزه آسفالت، عملیات نگهداشت معابر سطح منطقه نیز در قالب 2 اکیپ مکانیزه و 9 اکیپ نگهداشت در دست اقدام است.

معاون فنی عمرانی منطقه 2 همچنین اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون به میزان 4000 تن آسفالت در سطحی معادل بیست و دو هزار مترمربع در قالب اجرای عملیات لکه گیری و مرمت انجام شده است.
وی در پایان افزود: بر اساس بازدید شبانه شهردار منطقه 2، تسریع در اجرای عملیات با اولویت معابرمحلات کم برخوردار و جنوبی سطح منطقه جهت انجام پروژه آسفالت و لکه گیری معابر مورد تاکید قرار گرفت.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print