1397/4/2 | 15:54 | 67 | 0

پروژه عمرانی منطقه 7 در آستانه افتتاح

پروژه عمرانی منطقه 7 در آستانه افتتاحشهردار منطقه 7 در جريان بازديد از پروژه های عمرانی منطقه اعلام کرد: با برنامه ريزی دقيق و تلاش مستمر عوامل اجرايی منطقه پروژه هايی همچون مجموعه ورزشی مرودشت، مسجد خوارزمی و ... به زودی به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7، سميه حاجوی شهردار منطقه به همراه قائم مقام و معاونين خود از پروژه هاي در حال اجراي سطح منطقه  بازديد کرد و در جريان امور اجرايي و روند احداث اين پروژه ها قرار گرفت.

در حاشيه اين بازديد سميه حاجوي شهردار منطقه ضمن بازديد از مجموعه فرهنگي ورزشي مرودشت، گفت: در اين پروژه که با هدف ارتقاء سرانه ورزشي منطقه و در راستاي آرامش و سلامتي شهروندان در حال احداث است امکانات لازم جهت انجام رشته هاي مختلف ورزشي در نظر گرفته شده است.

شهردار منطقه 7 با بيان اينکه ورزش يکي از راهکارهايي است که مي‌تواند جامعه را به سوي سلامت هدايت کند، گفت: با گسترش مجموعه ها و اماکن ورزشي و با سياست‌گذاري هاي  درست مي‌توان در راستاي ارتقاي سطح کيفي، رشد و توسعه جامعه حرکت کنيم.

مقصد بعدي اين بازديد پروژه احداث سراي محله بهار بود که شهردار منطقه ضمن بازديد از تمام بخش هاي آن دستورات لازم براي اتمام و بهره برداري از اين پروژه را صادر کرد.

حاجوي با حضور در همراه سراي بيمارستان امام حسين (ع) گفت: اين طرح با هدف برطرف کردن مشکلات اقامتي همراهان بيماران و کاهش هزينه هاي آنان در دستور کاري اين منطقه قرار گرفت.

وي با تاکيد بر اينکه بيمارستان‌ها به ويژه بيمارستان‌هاي پر مراجعه مانند بيمارستان امام حسين (ع) نيازمند احداث "همراه سرا" براي اقامت همراهان بيمار هستند، افزود: بخش عمده اي از  مراجعه کنندگاني که به اين بيمارستان مراجعه مي کنند نياز به اقامت يک يا چند روزه در تهران دارند اما از آنجا که اقامت در هتل برايشان مقدور نيست اغلب براي رسيدگي به بيماران خود در محوطه بيمارستان و يا در داخل خودروها ي خود و در  خيابان هاي اطراف بيمارستان توقف و استراحت مي کنند.

وي خاطرنشان کرد: مديريت شهري  منطقه به منظور حفظ شان و کرامت همراهان بيماران و همچنين حفظ آرامش و آسايش ساکنين مجتمع هاي مسکوني اطراف اين بيمارستان اقدام به احداث مرکزي براي اقامت موقت آنها کرده است.

اسکان کارگري بازيافت و مسجد دو درب خوارزمي از ديگر پروژه هايي بود که شهردار منطقه و هيئت همراه از آنها بازديد و در جريان روند انجام آنها قرار گرفتند.

در پايان اين بازديد شهردار منطقه 7 بر تکميل پروژه هاي عمراني منطقه در کمترين زمان و بالاترين کيفيت تاکيد کرد و گفت: مهمترين اولويت ما در اين منطقه تامين رضايت شهروندان است که اين مهم با تکميل و بهره برداري مطلوب از طرح هاي عمراني و خدماتي منطقه ميسر مي شود.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print