1397/3/20 | 10:27 | 245 | 0

دسترسی آسان از غرب بزرگراه ارتش به بزرگراه امام علی(ع) آماده بهره برداری شد

دسترسی آسان از غرب بزرگراه ارتش به بزرگراه امام علی(ع) آماده بهره برداری شدمسیر راستگرد غرب به جنوب در تقاطع بلوار ارتش با بزرگراه امام علی(ع) زیر روکش آسفالت رفت.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، ضمن اعلام خبر فوق افزود: تکمیل عملیات پیاده روسازی و نصب پایه های روشنایی، روکش نهایی آسفالت، خط کشی و همچنین نصب علائم ترافیکی از جمله اقداماتی است که طی روزهای آینده در این مسیر 440 متری انجام خواهد شد.

وی هدف از طراحی و اجرای مسیر راستگرد غرب به جنوب در تقاطع بلوار ارتش با بزرگراه امام علی(ع) را تغییرات ایجاد شده در محل اتصال این شریان ها ذکر و اضافه کرد: این مسیر دسترسی با جمع آوری بار ترافیک شاخه شمالی محور دارآباد و هدایت آن به بزرگراه امام علی(ع) نقش مهمی در روان سازی و توزیع متناسب بار ترافیک محدوده موردنظر ایفا خواهد کرد.

گفتنی است مسیر راستگرد غرب به جنوب که قرار است همزمان با پل دسترسی از بزرگراه امام علی(ع) به سمت غرب بلوار ارتش به بهره برداری برسد، بخش دیگری از هسته مرکزی پروژه احداث پل های تقاطع غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی به شمار می آید؛ پروژه ای که با تکمیل آن، مجموعه‌ای از گره‌های ترافیکی شمال شرق پایتخت برطرف خواهد شد.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print