1397/3/3 | 10:29 | 387 | 0

افتتاح قریب الوقوع پنجمین پل در تقاطع بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی

افتتاح قریب الوقوع پنجمین پل در تقاطع بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازیپل دسترسی از بزرگراه امام علی(ع) به سمت غرب بلوار ارتش، به عنوان طولانی ترین پل در تقاطع این 2 بزرگراه، تا پایان خردادماه تکمیل می شود.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، با اعلام اجرای روکش آسفالت شیبراهه جنوبی و عرشه پل دسترسی از بزرگراه امام علی(ع) به سمت غرب بلوار ارتش، افزود: مجموعه اقدامات باقی مانده به منظور تکمیل و بهره برداری از این پل تا پایان خردادماه سال جاری به سرانجام می رسد.

به گفته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، عملیات اجرایی در سایر بخش های پروژه احداث پل های تقاطع غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی ادامه دارد و مسیرهای دسترسی غرب به جنوب و شمال به جنوب تقاطع بلوار ارتش با بزرگراه امام علی(ع) نیز بزودی آماده اجرای عملیات روسازی خواهند شد.

گفتنی است پروژه تقاطع‌های غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه‌های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی، شامل 7 دستگاه پل اصلی و رمپ جهتی و 3 دستگاه دوربرگردان غیرهمسطح است که با بهره برداری از آن، مجموعه‌ای از گره‌های ترافیکی شمال شرق پایتخت برطرف خواهد شد. پیشرفت عملیات اجرایی این پروژه از مرز 82 درصد فراتر رفته است. تا کنون 4 دستگاه پل و دوربرگردان غیرهمسطح در این پروژه به بهره برداری رسیده است.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print