1397/2/30 | 11:34 | 331 | 0

انتخاب 5 طرح برگزیده مسابقه طراحی اتصال پهنه جنوبی دریاچه شهدای خلیج فارس به بوستان جنگلی چیتگر

انتخاب 5 طرح برگزیده مسابقه طراحی اتصال پهنه جنوبی دریاچه شهدای خلیج فارس به بوستان جنگلی چیتگرهیئت داوران مسابقه طراحی اتصال پهنه جنوبی دریاچه شهدای خلیج فارس به بوستان جنگلی چیتگر 5 طرح را به عنوان آثار برتر مرحله نخست این رقابت برگزید. 

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، همزمان با مراسم اعلام نتایج مرحله نخست مسابقه طراحی اتصال پهنه جنوبی دریاچه شهدای خلیج فارس به بوستان جنگلی چیتگر که با حضور دکتر پیروز حناچی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و تنی چند از مدیران ارشد این معاونت در نگارخانه تهران برگزار شد، 5 طرح به عنوان آثار برگزیده مرحله نخست، شایسته ورود به مرحله نهایی شناخته شدند.

در بخشی از این مراسم مهندس بهنام اتابکی مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران طی سخنانی با اشاره به تجربه مدیریت شهری در نحوه انتخاب طرح معماری پل طبیعت از طریق برگزاری مسابقه، گزینش طرح های مربوط به فضاهای شاخص شهری از این طریق را نمونه بارز اتکا به تفکر، خلاقیت و مشارکت جامعه مهندسان مشاور دانست و ابراز امیدواری کرد پیگیری چنین فرآیندی در طرح های عمرانی شهر تهران ادامه یابد.

وی با ارزشمند دانستن تمام طرح های واصله به مرحله نخست مسابقه مذکور، وظیفه هیئت داوران این مسابقه به منظور انتخاب 5 طرح برتر را امری دشوار و پیچیده توصیف و خاطرنشان کرد: طراحان برگزیده به فعالیت خود به منظور تکمیل اسناد مرحله دوم ادامه خواهند داد تا در نهایت از بین 5 طرح برتر، طرح نهایی انتخاب و به اطلاع عموم برسد.

در ادامه مهندس سید جواد میرحسینی دبیر هیئت داوران به قرائت بیانیه این هیئت پرداخت. در بخشی از این بیانیه ابراز امیدواری شده است تفکرات خلاقانه در عرصه معماری و شهرسازی کشور، به ایجاد فضاهای ارزنده، ماندگار و بهره مند از آخرین امکانات و فناوری های روز دنیا بیانجامد.

گفتنی است در پایان این مراسم از شرکت کنندگان در مسابقه طراحی اتصال پهنه جنوبی دریاچه شهدای خلیج فارس به بوستان جنگلی چیتگر، با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print