1397/2/30 | 09:50 | 310 | 0

بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از چند طرح عمرانی در مناطق 9 و 16

بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از چند طرح عمرانی در مناطق 9 و 16دکتر پیروز حناچی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از پروژه های عمرانی در حال اجرای منطقه 16 بازدید میدانی به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، در این بازدید که با حضور هادی زبده شهردار منطقه 16 برگزار شد، آخرین وضعیت پروژه های احداث بوستان شهربانو و سامانسرای بعثت مورد ارزیابی قرار گرفت. معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در ادامه به سیلوی تهران رفت تا یکی از مهمترین آثار به جامانده از موج نخست صنعتی سازی کشور را بازدید کند.

دکتر حناچی در حاشیه این بازدید، از وجود فضاهای باز و کارخانجات صنعتی قدیمی در محدوده منطقه 16 به عنوان یکی از ظرفیت های این منطقه یاد کرد و با تاکید بر آنکه با توجه به شرایط کنونی شهر تهران صنایع موجود در منطقه 16 باید مورد برنامه ریزی های شهری قرار گیرند، افزود: ارتقای گردشگری شهری و احيای هويت محلات، از ضرورت های مهمی است که باید در منطقه 16 دنبال شود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران متعاقب این بازدید میدانی، به کارگاه پروژه احداث زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره) رفت تا به اتفاق مهندس احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، آخرین وضعیت اجرایی این پروژه را مورد ارزیابی قرار دهد. گفتنی است پیشرفت عملیات اجرایی این زیرگذر از مرز 80 درصد فراتر رفته و تلاش برای تکمیل آن، در مرحله اجرای تمهیدات لازم برای تکمیل دیوار نما متمرکز شده است.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print