1397/2/27 | 11:57 | 195 | 0

مرمت و بهسازی مسیرهای کندرو بزرگراه آزادگان ادامه دارد

مرمت و بهسازی مسیرهای کندرو بزرگراه آزادگان ادامه داردپیشرفت عملیات اجرایی فاز نخست پروژه مرمت و بهسازی مسیرهای کندروی بزرگراه آزادگان (بخش حدفاصل پل شهید کاظمی تا تقاطع بزرگراه شهید همت) به مرز 30 درصد رسید.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با اعلام اجرای بیش از 10 هزار تن بتن غلتکی و حدود 4800 تن آسفالت در پروژه مرمت و بهسازی مسیرهای کندروی بزرگراه آزادگان، از پیشرفت 30 درصدی عملیات اجرایی در فاز نخست طرح خبر داد و ابراز امیدواری کرد این بخش از پروژه که به صورت شبانه روزی انجام می شود، تا پایان سال جاری به اتمام برسد.

به گفته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، فاز نخست عملیات مرمت و بهسازی مسیرهای کندروی بزرگراه آزادگان در بخش حدفاصل پل شهید کاظمی تا تقاطع بزرگراه شهید همت، طیف گسترده ای از اقدامات ترمیمی از قبیل تثبیت بستر با سیمان، اجرای بتن غلتکی، روکش آسفالت، پیاده روسازی، مرمت گاردریل ها، جداول و شبکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی، اصلاح عرض معبر و ایمن سازی مسیرهای ورودی و خروجی را در بر می گیرد.

گفتنی است طول مسیرهای کندروی بزرگراه آزادگان در بخش حدفاصل پل شهید کاظمی تا تقاطع بزرگراه شهید همت، در 2 باند رفت و برگشت به 27 کیلومتر می رسد.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print