1397/2/24 | 15:18 | 103 | 0

محله دارآباد از بن بست خارج می شود

محله دارآباد از بن بست خارج می شودخیابان 35 متری شهید افتخاری به عنوان بزرگترین پروژه اجرایی شمال تهران با تملک و آزادسازی 3 ملک باقی مانده آماده بهره برداری و خروج محله...

دارآباد از بن بست می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک، بهمن محبوبی معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک با اعلام این خبر اظهار کرد: خیابان 35 متری شهید افتخاری با بیش از 90 درصد پیشرفت و 1.5 کیلومتر مسیر جدید به صورت شریانی محله دارآباد را از بن بست خارج می کند.

وی گفت: این خیابان علاوه بر جمع کنندگی ترافیک داخل محدوده محله دارآباد، ترافیک را با شرایط ایمن به بزرگراه های شهید صیاد و امام علی (ع) انتقال می دهد.

این مقام مسئول افزود: در حال حاضر پروژه احداث خیابان 35 متری شهید افتخاری از خیابان شهید پور ابتهاج تا پادگان اقدسیه به طول 450 متر طول به طور کامل اجرا شده و مسیر 450 متر دوم با اتمام زیرسازی آماده آسفالت است و ادامه این پروژه به صورت تقاطع غیرهمسطح بر روی بزرگراه امام علی (ع) قرار می گیرد و سپس به صورت همسطح به خیابان شهید مژدی (اوشــان) می رسد که اجرای کوله و دیوار پل روگذر تمام و 80 درصد نصب عرشه فلزی نیز اجرا شده است.

محبوبی تصریح کرد: این خیابان حلقه اصلی اتصال بزرگراه های شهید صیاد، امام علی (ع) و ارتش است که در حدود یک هزار و 200 متر طول آن آماده سازی شده و با تملک 3 نقطه باقی مانده پروژه تکمیل و آماده بهره برداری می شود.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات


| print