1397/2/23 | 10:27 | 291 | 0

طولانی ترین پل تقاطع بزرگراه های امام علی(ع) و ارتش به مرحله بهره برداری نزدیکتر شد

طولانی ترین پل تقاطع بزرگراه های امام علی(ع) و ارتش به مرحله بهره برداری نزدیکتر شدپل دسترسی از بزرگراه امام علی(ع) به سمت غرب بلوار ارتش، به عنوان طولانی ترین پل در تقاطع این 2 بزرگراه، متعاقب بهبود شرایط جوی زیر روکش آسفالت می رود.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با بیان آنکه شیبراهه جنوبی پل دسترسی از بزرگراه امام علی(ع) به سمت غرب بلوار ارتش زیر یک لایه روکش آسفالت رفته است، افزود تلاش برای تکمیل عملیات ایزولاسیون عرشه و روسازی شیبراهه ها، متعاقب بهتر شدن شرایط جوی آغاز می شود.

به گفته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، تلاش دست اندرکاران اجرایی پروژه بر تکمیل هرچه سریعتر پل دسترسی از بزرگراه امام علی(ع) به سمت غرب بلوار ارتش متمرکز شده و عملیات اجرایی در بخش های دیگری از هسته مرکزی این پروژه شامل رمپ های غرب به جنوب و شمال به جنوب تقاطع بلوار ارتش با بزرگراه امام علی(ع) نیز ادامه دارد؛ این رمپ ها در مرحله اجرای لایه های نهایی خاکریزی قرار داشته و به زودی آماده اجرای عملیات روسازی خواهند شد.

گفتنی است پروژه تقاطع‌های غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه‌های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی، شامل 7 دستگاه پل اصلی و رمپ جهتی و 3 دستگاه دوربرگردان غیرهمسطح است که با بهره برداری از آن، مجموعه‌ای از گره‌های ترافیکی شمال شرق پایتخت برطرف خواهد شد. پیشرفت عملیات اجرایی این پروژه از مرز 82 درصد فراتر رفته است.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات


| print