1397/2/20 | 10:28 | 282 | 0

تلاش برای گشایش مسیر بلوار المپیک در تقاطع بزرگراه شهید حکیم

تلاش برای گشایش مسیر بلوار المپیک در تقاطع بزرگراه شهید حکیمعملیات احداث دیوارهای حائل تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک تا پایان خردادماه سال جاری به اتمام می رسد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس بیژن کلانتریان مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با اعلام پیشرفت قابل ملاحظه عملیات احداث دیوارهای حائل بتنی در تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک، یادآور شد تکمیل مستحدثات فوق که یکی از پیش نیازهای اصلی اجرای عملیات زیرسازی و در نهایت گشایش مسیر بلوار المپیک به شمار می آید، تا پایان خردادماه امسال به سرانجام می رسد.

وی با بیان آنکه تمهیدات لازم برای برطرف ساختن معارضات تاسیساتی باقی مانده از مسیر اجرای پروژه اندیشیده شده است، افزود: عملیات اجرایی برای رفع معارض تاسیساتی لوله آب و کابل مخابرات بزودی در دستور کار قرار می گیرد.

گفتنی است تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک، از تقاطع‌های پرتقاضای سفر در مسیر این بزرگراه به شمار می‌آید. پل های شرقی- غربی این تقاطع همزمان با گشایش ادامه بزرگراه شهید حکیم مورد بهره برداری قرار گرفت. تکمیل این پروژه علاوه بر تقویت ارتباط محلات موجود در ضلع شمال بزرگراه شهید حکیم با شبکه معابر بزرگراهی پایتخت، دسترسی بزرگراهی به ورزشگاه آزادی را تسهیل می‌کند. پیشرفت عملیات اجرایی پروژه از مرز 62 درصد فراتر رفته است.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print