1397/2/19 | 10:45 | 89 | 0

شهردار منطقه 16 خبر داد

احداث 2 پارکینگ طبقانی در محدوده بازار شوش تا پایان سال

احداث 2 پارکینگ طبقانی در محدوده بازار شوش تا پایان سالشهردار منطقه 16 با اشاره به حجم بالای تردد در بازار شوش و کمبود امکانات برای تردد شهروندان از احداث دو پارکینگ طبقاتی تا پایان سال خبر داد.

هادی زبده با بیان اینکه بازار شوش بازاری ملی است که از فقدان زیرساخت های خدماتی رنج می برد، گفت: یکی از مشکلات عمده در محدوده بازار شوش، موضوع تردد است، به این معنی که در ایام تعطیل یا آخر هفته ها، محدوده بازار به دلیل حجم بالای شهروندان قفل می شود و تردد به سختی امکان پذیر است.

وی با اشاره به اینکه این شرایط تاکنون نارضایتی کسبه و مردم را در پی داشته است، عنوان کرد: شهرداری تهران چندین قطعه زمین در محدوده بازار شوش دارد که احتمالاً با کسب مصوبه های لازم و رفع برخی از مشکلات فنی، این زمین ها به پیاده راه تبدیل می شود.

شهردار منطقه 16 گفت: توسعه پیاده راه محدوده بازار شوش موجب ایجاد ارزش افزوده برای اراضی که در مجاورت بازار قرار دارند، می شود و به نوعی به اقتصاد شهر کمک می کند. البته، این طرح در مرحله مطالعاتی قرار دارد و زمان انجام آن مشخص نیست.

زبده مشکل پارکینگ را از دیگر مشکلات بازار شوش دانست و اظهار کرد: زیرساخت های حمل و نقلی در محدوده بازار شوش چندان مناسب نیست و شهروندان معمولاً از حیث رفت و آمد به این بازار با مشکل مواجه اند. بر همین اساس، قرار است تا پایان سال دو پارکینگ طبقاتی در محدوده بازار احداث شود تا از بار ترافیکی موجود در منطقه کاسته شود.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print