1397/2/18 | 12:30 | 68 | 0

پایان مراحل ساخت نخستین مجموعه ورزشی آبی محله افسریه

پایان مراحل ساخت نخستین مجموعه ورزشی آبی محله افسریهشهردار منطقه 15 در بازدید پروژه های عمرانی از اجرای مراحل پایانی نخستین مجموعه ورزشی محله افسریه خبر داد.

محمدی شهردار منطقه 15 ضمن بازدید از روند اجرایی پروژه های اولویت دار منطقه شامل استخر افسریه، اتصال پل 2B تقاطع امام علی(ع) _خاوران و ورزشگاه مظاهری بر اتمام آنها در موعد مقرر تاکید کرد.

وحیدرضا محمدی در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی این منطقه افزود: محله افسریه با داشتن بیش از صد هزار نفر جمعیت ساکن و علیرغم اینکه از محله های قدیمی تهران است، از سرانه ورزشی مناسبی برخوردار نبود و به همین دلیل دغدغه مدیریت شهری برآن شد تا به نحوی بتوان خدماتی را برای شهروندان این محله فراهم کند.

وی ادامه داد: اکنون پروژه مجموعه استخر سرپوشیده با پیشرفت 96 درصدی در زمینی به مساحت 3 هزار متر مربع و زیر بنای 1543متر مربع در دو طبقه با سازه فلزی در حال اجراست. 

شهردار منطقه با اشاره به اینکه پروژه یادشده در مرحله محوطه سازی و موتورخانه است، گفت: امیدواریم با تامین اعتبارات لازم، نیمه اول امسال شاهد بهره برداری از آن باشیم. 

محمدی با تاکید بر اهمیت ورزش برای همه گروه های سنی، افزود: مجموعه آبی یاد شده با امکاناتی شامل استخر بزرگسالان و کودکان، جکوزی، سونای خشک و بخار، سرویس بهداشتی، بوفه و سایر فضاهای جانبی احداث شده است.

شایان ذکر است، پنج پروژه اولویت دار شامل پروژه های شهید نجفی رستگار، استخر افسریه، ورزشگاه شهید مظاهری، مسقف کردن پایانه خاوران و اتصال پل B2 امام علی (ع) به خاوران در منطقه در حال اجراست.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print