1397/2/10 | 10:54 | 352 | 0

پیشرفت پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی از مرز 50 درصد فراتر رفت

پیشرفت پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی از مرز 50 درصد فراتر رفتپیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی از مرز 50 درصد فراتر رفت.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با بیان آنکه عملیات خاکبرداری بخش های قابل ملاحظه ای از مقاطع بدون معارض بزرگراه شهید بروجردی به اتمام رسیده است، از تلاش برای اجرای لایه های خاکریزی و تکمیل شبکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی در این جبهه های کاری خبر داد. وی همچنین گفت بخش 700 متری حدفاصل تقاطع خیابان شهید اصغری تا تقاطع خیابان میرزایی از جمله قسمت هایی است که اقدامات مربوط به خاکبرداری و احداث دیوارهای حائل بتنی را پشت سر گذاشته است.

وی با اعلام پیشرفت 52 درصدی عملیات اجرایی پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی، از رو به اتمام بودن احداث پل تقاطع رودخانه کن خبر داد و در مورد روند پیشرفت سایر تقاطعات بزرگراه نیز گفت: اقدامات مربوط به قالب بندی عرشه در تقاطع غیرهمسطح محور 45 متری کن به اتمام رسیده است و این پل سواره رو ظرف 2 ماه آینده آماده اجرای عملیات بتن ریزی عرشه خواهد شد.

گفتنی است بزرگراه شهید بروجردی، بزرگراهی در امتداد آزادراه تهران- ساوه و در بخش حدفاصل بزرگراه آزادگان تا بلوار 45 متری بهار است. یکی از مهمترین نتایج بهره‌برداری از این بزرگراه، اتصال دسترسی بازار آهن به بزرگراه آزادگان و آزادراه تهران- ساوه و در نتیجه حذف تردد خودروهای سنگین از معابر حمل و نقلی منطقه 18 خواهد بود. تقاطع‌های غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با خیابان اصغری و خیابان میرزایی در نیمه نخست سال 95 برای تردد خودروها گشوده شد.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print