1397/2/2 | 10:16 | 278 | 0

بازدید معاون نظارت شورای اسلامی شهر تهران از پروژه های عمرانی پایتخت

بازدید معاون نظارت شورای اسلامی شهر تهران از پروژه های عمرانی پایتختدکتر افشین حبیب زاده، عضو و معاون نظارت شورای اسلامی شهر تهران، از برخی پروژه های عمرانی پایتخت بازدید میدانی به عمل آورد. 

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، در این بازدید که دکتر پیروز حناچی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران و همچنین جمعی از دست اندرکاران و مدیران پروژه‌های تونلی نیز حضور داشتند، عملیات اجرایی پروژه‌های احداث پارکینگ طبقاتی نیایش و تونل ارتباطی خیابان آرش با بلوار اسفندیار و بزرگراه آیت ا... هاشمی رفسنجانی مورد پیمایش میدانی قرار گرفت. 

در نشستی که پیش از برگزاری این بازدید میدانی در محل کارگاه پروژه احداث تونل آرش- اسفندیار برگزار شد، علاوه بر ارائه گزارشی از آخرین وضعیت اجرایی پروژه های احداث پارکینگ طبقاتی نیایش و تونل آرش- اسفندیار، طرح احداث تونل و بزرگراه شهید شوشتری نیز بررسی شد.

لازم به ذکر است پروژه احداث پارکینگ طبقاتی نیایش که مرحله احداث سقف 3 طبقه از طبقات 9 گانه خود در تراز منهای یک را پشت سر گذاشته است، شامل سازه‌ای 11 طبقه با 9 طبقه پارکینگ در تراز منهای یک و 2 طبقه تجاری در تراز مثبت یک است و با بهره برداری از آن، فضای موردنیاز برای پارک بیش از 1200 دستگاه خودرو و امکان مراجعت کم‌دردسر شهروندان به پردیس سینمایی ملت، بوستان ملت و بیمارستان قلب شهید رجایی فراهم خواهد شد.

همچنین تونل ارتباطی خیابان آرش با بلوار اسفندیار و بزرگراه آیت ا... هاشمی رفسنجانی که به عنوان هفتمین پروژه تونلی شهر تهران مورد بازدید قرار گرفت، شامل مسیری 5/1 کیلومتری حدفاصل خیابان آرش تا بلوار اسفندیار و بزرگراه آیت ا... هاشمی رفسنجانی است و فاز نخست آن شامل طبقه دوم تونل ارتباطی خیابان آرش به بلوار اسفندیار که از زیر بزرگراه مدرس عبور می کند، بزودی تحویل شهروندان خواهد شد. بهره برداری از این پروژه، تبعات ترافیکی ناشی از قطع ارتباط معابر شرقی- غربی منطقه توسط بزرگراه شهید مدرس و خیابان ولیعصر(عج) را به حداقل خواهد رساند.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print