1397/1/26 | 248 | 0

پروژه های عمرانی در تعطیلات نوروز هم فعال بودند

روکش نهایی آسفالت طبقه دوم تونل آرش- اسفندیار انجام شد

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از اجرای روکش نهایی آسفالت در طبقه دوم تونل آرش- اسفندیار خبر داد.

روکش نهایی آسفالت طبقه دوم تونل آرش- اسفندیار انجام شد

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس احسان نوش آبادی ضمن اعلام خبر فوق افزود: طبقه دوم تونل ارتباطی خیابان آرش به بلوار اسفندیار و بزرگراه آیت ا... هاشمی رفسنجانی که وظیفه برقراری ارتباط 2 بخش غربی و شرقی خیابان آرش در مسیر غرب به شرق را بر عهده دارد، طی تعطیلات نوروز امسال زیر روکش نهایی آسفالت رفت و به این ترتیب متعاقب اجرای خط کشی مسیر و نصب علائم ترافیکی آماده بهره برداری خواهد شد.

وی با بیان آنکه تمهیدات لازم برای اجرای اقدامات تکمیلی در این بخش از هفتمین تونل ترافیکی شهر تهران پیش بینی شده است، ابراز امیدواری کرد طبقه دوم تونل آرش – اسفندیار در اردیبهشت ماه امسال آماده بهره برداری شود.

گفتنی است روسازی نهایی فاز نخست تونل آرش- اسفندیار در حالی صورت پذیرفته که کل مسیر 1450 متری تونل اصلی نیز آماده اجرای روکش آسفالت است و متعاقب پیشرفت قابل ملاحظه اقدامات مربوط به نصب تجهیزات تاسیساتی، تعدادی از جت فن های موردنیاز برای راه اندازی سیستم تهویه تونل نیز نصب شده است. پیشرفت عملیات اجرایی پروژه در مرز 94 درصد قرار دارد.

لازم به ذکر است پروژه احداث تونل ارتباطی خیابان آرش به بلوار اسفندیار و بزرگراه آیت ا... هاشمی رفسنجانی تنها پروژه فعال عمرانی طی ایام نوروز نبود و اقدامات مربوط به تغییر وضعیت عرشه شمالی پل کریمخان نیز در طول تعطیلات آغاز سال جاری و طی یک بازه زمانی 17 روزه انجام شد؛ این در حالی است که اجرای حجم عظیم فعالیت های مربوط به تبدیل عرشه فلزی پل به عرشه بتنی حداقل به 3 ماه زمان نیاز داشت.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت برچسب ها: سازمان مهندسی

  نظرات

| print
اخبار مرتبط :