1397/1/22 | 11:59 | 342 | 0

بررسی آخرین وضعیت پروژه های احداث بزرگراه شهید بروجردی و بلوار بهار

بررسی آخرین وضعیت پروژه های احداث بزرگراه شهید بروجردی  و بلوار بهار مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با اشاره به اهمیت کارکردهای ترافیکی پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی، بر لزوم تسریع عملیات اجرایی این طرح عمرانی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس احسان نوش آبادی که در حاشیه بازدید میدانی از پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی در جنوب غرب پایتخت سخن می گفت، دسترسی بازار آهن به بزرگراه آزادگان و همچنین آزادراه تهران- ساوه که حذف تردد خودروهای سنگین از معابر حمل و نقلی منطقه 18 را به دنبال خواهد داشت را یکی از نتایج مهم بهره برداری از این پروژه بزرگراهی دانست و بر ضرورت تکمیل هر چه سریع تر عملیات اجرایی آن تاکید کرد.

در این بازدید که سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 نیز حضور داشت، اقدامات اجرایی در مسیر 5100 متری بزرگراه شهید بروجردی و تقاطع های غیرهمسطح این معبر بزرگراهی مورد بررسی قرار گرفت و تدابیری به منظور از میان برداشتن موانع اجرایی ادامه عملیات اجرایی پروژه اتخاذ شد. در ادامه بازدیدمذکور، وضعیت پروژه احداث بلوار 45 متری بهار به عنوان یکی از شریان های مهم حمل و نقلی منطقه 18 مورد ارزیابی قرار گرفت.

گفتنی است بزرگراه شهید بروجردی، بزرگراهی در امتداد آزادراه تهران- ساوه و در بخش حدفاصل بزرگراه آزادگان تا بلوار 45 متری بهار است. تقاطع‌های غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با خیابان اصغری و خیابان میرزایی در نیمه نخست سال 95 برای تردد خودروها گشوده شد.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print