1397/1/20 | 10:02 | 247 | 0

پیشرفت پروژه احداث زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره) از مرز 70 درصد فراتر رفت

پیشرفت پروژه احداث زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره) از مرز 70 درصد فراتر رفتبا بهره برداری از زیرگذر جنوب به جنوب در بزرگراه یادگار امام(ره)، علاوه بر روان سازی جریان عبور و مرور در این بزرگراه شمالی- جنوبی، بار ترافیک در تقاطع غیرهمسطح بزرگراه های یادگار امام(ره) و شیخ فضل ا... نیز کاهش می یابد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام مطلب فوق افزود: دوربرگردان جنوب به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره) که در شمال خیابان آزادی قرار دارد، 3 گردش مهم ترافیکی در محل این تقاطع، شامل گردش‌های جنوب به جنوب، جنوب به غرب و شرق به جنوب را تامین خواهد کرد و این امر با توجه به طرح های پیش بینی شده برای توسعه بزرگراه یادگار امام(ره) و اتصال آن به میدان فتح، از اهمیت بسزایی برخوردار است.

وی با بیان آنکه پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره) از مرز 70 درصد فراتر رفته است، از اتمام عملیات خاکبرداری زیر دال بتنی ظرف روزهای آینده خبر داد و گفت: تلاش برای احداث این زیرگذر 450 متری، در مرحله اجرای تمهیدات لازم برای تکمیل دیوار نما متمرکز شده است و پیش بینی می شود اقدامات مربوط به زیرسازی مسیر نیز به زودی در دستور کار قرار گیرد.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print