1396/12/13 | 10:03 | 230 | 0

بازدید عضو هیات رئیسه شورای شهر از پروژه ساماندهی تونل جمع آوری آبهای سطحی

بازدید عضو هیات رئیسه شورای شهر از پروژه ساماندهی تونل جمع آوری آبهای سطحیعضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، از پروژه ساماندهی سرشاخه تونل جمع آوری و هدایت آبهای سطحی 17 شهریور- پیروزی بازدید میدانی به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، دکتر "زهرا نژادبهرام" ضمن حضور در کارگاه پروژه ساماندهی سرشاخه تونل جمع آوری و هدایت آبهای سطحی 17 شهریور- پیروزی، از نزدیک در جریان اقدامات شرکت خاکریزآب به منظور مدیریت رواناب ها و محافظت از شهر مقابل خطر سیلاب قرار گرفت.

در این بازدید که مهندس "علیرضا یعقوبی" مدیرعامل شرکت خاکریزآب، دکتر "فرهود حمیدی فراهانی" شهردار منطقه 14 و جمعی از دست اندرکاران پروژه نیز حضور داشتند، بخشی از مسیر در حال اجرای پروژه ساماندهی سرشاخه تونل 17 شهریور- پیروزی پیمایش و تدابیری به منظور تسریع عملیات اجرایی آن اتخاذ شد.

گفتنی است پروژه ساماندهی سرشاخه تونل جمع آوری و هدایت آبهای سطحی 17 شهریور- پیروزی که به طرح ساماندهی سرشاخه تونل اصفهانک نیز موسوم است، پروژه ای 4 کیلومتری شامل اجرای نقب و لوله گذاری به قطر 1200 تا 2400 میلیمتر و همچنین احداث کانالی به طول 360 متر است. با بهره برداری از این پروژه در محدوده مناطق 13 و 14، ضمن رفع مشکل آبگرفتگی خیابان پیروزی، رواناب های این محدوده از شهر تهران جمع آوری و به کانال اصفهانک منتقل می شود.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی خاکریزآب

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print