1396/12/13 | 10:03 | 178 | 0

بازدید عضو هیات رئیسه شورای شهر از پروژه ساماندهی تونل جمع آوری آبهای سطحی

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، از پروژه ساماندهی سرشاخه تونل جمع آوری و هدایت آبهای سطحی 17 شهریور- پیروزی بازدید میدانی به عمل آورد.

بازدید عضو هیات رئیسه شورای شهر از پروژه ساماندهی تونل جمع آوری آبهای سطحی

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، دکتر "زهرا نژادبهرام" ضمن حضور در کارگاه پروژه ساماندهی سرشاخه تونل جمع آوری و هدایت آبهای سطحی 17 شهریور- پیروزی، از نزدیک در جریان اقدامات شرکت خاکریزآب به منظور مدیریت رواناب ها و محافظت از شهر مقابل خطر سیلاب قرار گرفت.

در این بازدید که مهندس "علیرضا یعقوبی" مدیرعامل شرکت خاکریزآب، دکتر "فرهود حمیدی فراهانی" شهردار منطقه 14 و جمعی از دست اندرکاران پروژه نیز حضور داشتند، بخشی از مسیر در حال اجرای پروژه ساماندهی سرشاخه تونل 17 شهریور- پیروزی پیمایش و تدابیری به منظور تسریع عملیات اجرایی آن اتخاذ شد.

گفتنی است پروژه ساماندهی سرشاخه تونل جمع آوری و هدایت آبهای سطحی 17 شهریور- پیروزی که به طرح ساماندهی سرشاخه تونل اصفهانک نیز موسوم است، پروژه ای 4 کیلومتری شامل اجرای نقب و لوله گذاری به قطر 1200 تا 2400 میلیمتر و همچنین احداث کانالی به طول 360 متر است. با بهره برداری از این پروژه در محدوده مناطق 13 و 14، ضمن رفع مشکل آبگرفتگی خیابان پیروزی، رواناب های این محدوده از شهر تهران جمع آوری و به کانال اصفهانک منتقل می شود.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی خاکریزآب

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print