1396/12/12 | 11:22 | 288 | 0

زیرگذر بزرگراه یادگار امام(ره) به مرحله بهره برداری نزدیک می شود

زیرگذر بزرگراه یادگار امام(ره) به مرحله بهره برداری نزدیک می شودعملیات سازه ای سقف زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره) به اتمام رسید. به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس احسان نوش آبادی مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران...

ضمن اعلام پیشرفت 70 درصدی عملیات اجرایی پروژه احداث زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره)، از اتمام عملیات احداث سقف این معبر زیرزمینی خبر داد.

وی با بیان آنکه کار خاکبرداری زیر دال بتنی ظرف 2 هفته آینده و متعاقب گیرش نهایی دال بتنی از سر گرفته می شود، از اجرای تمهیدات لازم برای تکمیل دیواره های زیرگذر خبر داد و گفت: در حالی که اجرای فونداسیون دیواره ها در حال انجام است، بخشی از قطعات پیش ساخته نما وارد کارگاه پروژه شده و پیش بینی می شود زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره) از فروردین ماه سال آینده وارد مرحله اقدامات تکمیلی شود.

گفتنی است با بهره برداری از دوربرگردان جنوب به جنوب بزرگراه یادگار امام(ره) که در شمال خیابان آزادی قرار دارد، 3 گردش مهم ترافیکی در محل این تقاطع، شامل گردش‌های جنوب به جنوب، جنوب به غرب و شرق به جنوب تامین خواهد شد.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print