1396/12/10 | 08:51 | 346 | 0

امکان بازنگری در طرح احداث زیرگذر کوی نصر

امکان بازنگری در طرح احداث زیرگذر کوی نصرسرپرست سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران از امکان بازنگری در طرح احداث زیرگذر کوی نصر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس بهنام اتابکی با بیان آنکه برای رفع گره ترافیکی پل فلزی گیشا در محل تقاطع بزرگراه شهید چمران با بزرگراه جلال آل احمد، حداقل 7 گزینه پیشنهادی مورد مطالعه و بررسی قرار گرفته است، از اینکه در هیچ یک از این گزینه ها فکری برای بهبود وضعیت تردد عابران پیاده نشده است، انتقاد کرد و گفت: تردد از پیاده روهای خیابان کوی نصر به منظور عبور از زیر پل گیشا همواره با مخاطرات جدی برای عابران پیاده همراه بوده است و از این رو گزینه حفظ پل گیشا به عنوان پل عابر پیاده در عین احداث زیرگذر مطرح شده است تا این نقطه حادثه خیز ترافیکی برای شهروندان ساکن در محلات همجوار پل گیشا مثمر ثمر واقع شود.

گفتنی است در وضع موجود تقاطع بزرگراه شهید‌ چمران با بزرگراه جلال آل‌احمد، 3 خط عبوری در هر باند بزرگراه جلال آل‌احمد در محل تقاطع با بزرگراه شهید چمران به 2 خط کاهش پیدا می‌کند. با بهره‌برداری از پروژه احداث زیرگذر کوی نصر که عملیات اجرایی آن حدود 35 درصد پیشرفت کرده است، یک مسیر زیرگذر با 3 خط عبوری در هر یک از باندهای شمالی و جنوبی، ترافیک سنگین تقاطع بزرگراه های شهید چمران و جلال آل احمد را ساماندهی خواهد کرد. 

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print