1396/11/30 | 15:04 | 258 | 0

بازدید مدیرکل هماهنگی فنی وعمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران از پروژه های منطقه7

بازدید مدیرکل هماهنگی فنی وعمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران از پروژه های منطقه7مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران ضمن نشست یک ساعته با شهردار و قائم مقام منطقه 7، با کارکنان معاونت فنی و عمرانی این منطقه دیدار و گفتگو کرد.

مهندس صفا صبوری دیلمی در جلسه دیدار چهره به چهره با کارکنان معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 7، ضمن تاکید بر لزوم شفافیت رویکردها و اهداف متعالی شهرداری تهران، افزود: اهمیت به خواسته ها و نقطه نظرات مردم در اجرای پروژه های عمرانی می بایست سرلوحه اقدامات معاونت فنی و عمرانی مناطق قرار گیرد.

به گفته وی ناحیه محوری، ارتقاء سطح دانش و برگزاری دوره های آموزشی از قبیل مدیریت دانش، تعلیم خلاقیت، مستندنگاری، روش حل مسئله و آموزش سیستماتیک از دیگر مواردی است که باید مدنظر قرار داد.

مستندسازی تمام فعالیتهای عمرانی و روند اجرای مراحل مختلف پروژه ها، ارائه پیشنهادهای سازنده از جزئی ترین بخش های مجموعه به مدیریت و در نتیجه اجرای هدفمند پروژه ها با توجه به نیازسنجی و نظرسنجی از شهروندان ، سنجش بلوع سازمانی و بازدید معاونت های فنی و عمران مناطق از پروژه های عمرانی سایر مناطق 22 گانه از دیگر موارد مورد تاکید مدیرکل اداره هماهنگی مناطق و سازمان های شهرداری تهران بود.

وی با بیان آنکه منابع انسانی با ارزش ترین سرمایه مدیریت شهری است، رضایتمندی کارکنان را از مهمترین دغدغه های مدیران عالی شهرداری تهران دانست و یادآور شد: برنامه ریزی جهت انجام دیدارهای چهره به چهره با کارکنان در سطح مناطق، سازمان ها و شرکت ها و همچنین رسیدگی به درخواست های به حق آنها، اقدامی در جهت افزایش میزان رضایتمندی شغلی است.

گفتنی است در پایان این نشست کارکنان معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 7 به طرح پرسش ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی اداره کل هماهنگی

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print