05/21/2018 - دوشنبه 31 ارديبهشت 1397

ورود اعضا

آغاز به کار نهمین نمایشگاه بین المللی قیر و آسفالت(1396/11/23)

نهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته آغاز به کار کرد. به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، نهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت...


عایق ها و ماشین آلات وابسته که به همت نهادهایی همچون وزارت راه، مسکن و شهرسازی، معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و انجمن صنفی تولید کنندگان قیر و آسفالت در سالن های 10 تا 15 نمایشگاه بین المللی شهر تهران برپا شده است، پیش از ظهر امروز  با حضور دکتر پیروز حناچی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و دکتر خیرالله خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل افتتاح شد.

در نهمین نمایشگاه قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته 120 شرکت داخلی و چند شرکت خارجی شامل طیفی وسیع از پالایشگاه ها و شرکت های تولید قیر تا کارخانجات جانبی و صنایع پائین دستی آنها همچون کارخانه های تولید بشکه، بسته بندی قیر، تولید ایزوگام، آسفالت، آسفالتهای پلیمری، پوششهای عایقی و ماشین آلات وابسته حضور داشته و به ارائه جدیدترین توانمندی ها و دستاوردهای خود در این حوزه می پردازند.

برگزاری دوره های تخصصی از برنامه های جنبی این نمایشگاه بوده و قرار است در قالب این کارگاه ها، موضوعاتی همچون کاربرد قیرامولسیون در تولید آسفالت سرد و میکروسورفیسینگ و همچنین کاربرد الیاف در تولید آسفالت مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد. آشنایی با تجارت و صدور خدمات فنی و مهندسی به کشورهای آفریقایی از دیگر نشست های جنبی نهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت و ماشین آلات وابسته خواهد بود.

این نمایشگاه همه روزه از ساعت 9 صبح الی 5 بعد از ظهر و تا بیست و ششم بهمن ماه سال 1396 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

اخبار مرتبط :تعداد بازدید: 189


print

rating