1396/11/2 | 09:59 | 227 | 0

پیشرفت پروژه احداث مجموعه فرهنگی – تجاری برج طغرل از مرز 82 درصد فراتر رفت

پیشرفت پروژه احداث مجموعه فرهنگی – تجاری برج طغرل از مرز 82 درصد فراتر رفتعملیات سازه ای بلوک سوم پروژه احداث مجموعه فرهنگی- تجاری برج طغرل ظرف 10 روز آینده به اتمام می رسد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس ناصر وهاب زادگان مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران با بیان آنکه مراحل احداث اسکلت و بتن ریزی سقف طبقات اول و دوم بلوک سوم مجموعه فرهنگی- تجاری برج طغرل انجام شده است، یادآور شد سقف طبقه سوم این بلوک ظرف 10 روز آتی احداث می شود.

وی پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث مجموعه فرهنگی- تجاری برج طغرل را بیش از 82 درصد ذکر و اضافه کرد کف سازی، تکمیل عملیات محوطه سازی و رفع نواقص احتمالی، از مهمترین اقداماتی است که در بلوک های اول و دوم در حال انجام است.

گفتنی است مجتمع فرهنگی- تجاری برج طغرل در زمینی به مساحت 41500 مترمربع و زیربنای 31500 مترمربع در منطقه 20 و توسط سازمان عمرانی مناطق شهرداری در نزدیکی برج باستانی طغرل در حال ساخت است. ارتفاع ابنیه موجود در این مجموعه با محوریت چشم انداز برج طغرل طراحی شده و معماری حلزونی شکل آن نیز برگرفته از معماری این اثر تاریخی به جا مانده از قرن چهارم هجری است.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print