1396/10/3 | 11:19 | 372 | 0

اتمام عملیات سازه ای پل اتصال بزرگراه شهید صیاد شیرازی به بلوار ارتش، ظرف یک ماه آینده

اتمام عملیات سازه ای پل اتصال بزرگراه شهید صیاد شیرازی به بلوار ارتش، ظرف یک ماه آیندهمجری طرح های پل و ابنیه سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از اتمام عملیات نصب قطعات بتنی عرشه در پل اتصال بزرگراه شهید صیاد شیرازی به بلوار ارتش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس محمدحسن وساق ضمن اعلام خبر فوق افزود: عملیات سازه ای پل اتصال بزرگراه شهید صیاد شیرازی به بلوار ارتش ظرف یک ماه آینده به سرانجام رسیده و پس از آن اقدامات تکمیلی در دستور کار قرار می گیرد.

وی همچنین با رو به اتمام دانستن مرحله خاکریزی در شیبراهه های پل دسترسی از بزرگراه امام علی(ع) به سمت غرب بلوار ارتش، از پیشرفت قابل ملاحظه عملیات پیاده روسازی در این پل جهتی خبر داد و گفت: پل دسترسی از بزرگراه امام علی(ع) به سمت غرب بلوار ارتش تا پایان سال جاری تکمیل خواهد شد.

مجری طرح های پل و ابنیه سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با اشاره به پیشرفت عملیات اجرایی احداث رمپ غرب به جنوب تقاطع بلوار ارتش با بزرگراه امام علی(ع)، از مراحل نهایی خاکریزی در این بخش از پروژه خبر داد و افزود: این مسیر دسترسی پس از رفع معارض تاسیساتی مخابرات، وارد مراحل نهایی عملیات اجرایی می شود.

گفتنی است پروژه تقاطع‌های غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه‌های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی، شامل 7 دستگاه پل اصلی و رمپ جهتی و 3 دستگاه دوربرگردان غیرهمسطح است که با بهره برداری از آن، مجموعه‌ای از گره‌های ترافیکی شمال شرق پایتخت برطرف خواهد شد. پیشرفت عملیات اجرایی پروژه از مرز 82 درصد فراتر رفته است.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print