1396/9/19 | 09:49 | 209 | 0

تلاش برای تکمیل هرچه سریعتر پل های تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک

تلاش برای تکمیل هرچه سریعتر پل های تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیکپیشرفت عملیات اجرایی احداث پل های تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک از مرز 60 درصد فراتر رفت.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس قاسم مالدار مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با بیان آنکه عملیات اجرایی پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک در مرحله تکمیل دیوارهای حائل در تراز منهای یک تقاطع است، از اتمام عملیات خاکبرداری در این بخش از پروژه خبر داد.

وی با یادآوری این نکته که طرح تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک شامل یک تقاطع 3 سطحی است، گفت: در حالی که بزرگراه شهید حکیم در محل تقاطع با بلوار المپیک در تراز موجود ادامه یافته است، حرکت شمالی- جنوبی بلوار یادشده به تراز منهای یک منتقل شده و گردش ترافیکی شمال به شرق از طریق احداث یک پل جهتی تامین خواهد شد.

به گفته مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، پل شمال به شرق تقاطع بزرگراه شهید حکیم- بلوار المپیک، مراحل اجرای عملیات سازه‌ای، تکمیل کوله‌ها و نصب هندریل‌ها را پشت سرگذاشته و تکمیل و گشایش آن مستلزم رفع معارضات ملکی است.

گفتنی است تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک از تقاطع‌های پرتقاضای سفر در مسیر این بزرگراه به شمار می‌آید. پل های شرقی- غربی این تقاطع همزمان با گشایش ادامه بزرگراه شهید حکیم مورد بهره برداری قرار گرفت. تکمیل این پروژه علاوه بر تقویت ارتباط محلات موجود در ضلع شمال بزرگراه شهید حکیم با شبکه معابر بزرگراهی پایتخت، دسترسی بزرگراهی به ورزشگاه آزادی را تسهیل می‌کند.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print