1396/8/20 | 12:01 | 291 | 0

مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران

بهره برداری از مجموعه برج طغرل، سبب تغییر چهره جنوب شهر می شود

بهره برداری از مجموعه برج طغرل، سبب تغییر چهره جنوب شهر می شودبهره برداری از مجموعه فرهنگی- تجاری برج طغرل، سبب تغییر چهره جنوب شهر تهران و رونق گردشگری شهری خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس ناصر وهاب زادگان مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق که در حاشیه بازدید میدانی از پروژه احداث مجموعه فرهنگی- تجاری برج طغرل در منطقه 20 سخن می گفت، اجرای پروژه فوق را از اقدامات شاخص مدیریت شهری در جنوب پایتخت برشمرد و با ارزشمند توصیف کردن تاثیرات فرهنگی بهره برداری از این مجموعه، افزود: مجموعه فرهنگی- تجاری برج طغرل سبب رونق گردشگری شهری در جنوب پایتخت خواهد شد.

در این بازدید که جمعی از دست اندرکاران پروژه نیز حضور داشتند، فازهای مختلف مجموعه فرهنگی- تجاری برج طغرل مورد پیمایش قرار گرفت و تدابیری در جهت تسریع عملیات و رفع موانع اجرایی اتخاذ شد.

گفتنی است مجموعه فرهنگی- تجاری برج طغرل با زیربنایی بیش از 28 هزار مترمربع و در زمینی به مساحت 41 هزار و 500 متر مربع، در جوار برج تاریخی طغرل در حال احداث است. پیشرفت عملیات اجرایی این پروژه از مرز 80 درصد فراتر رفته و به گفته مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، عملیات اجرای بلوک C این مجموعه نیز به تازگی آغاز شده است.

برج طغرل


برج طغرل


برج طغرل

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print