1396/8/8 | 08:41 | 352 | 0

پایان عملیات سازه ای پل اتصال بزرگراه شهید صیاد شیرازی به بلوار ارتش، پاییز امسال

پایان عملیات سازه ای پل اتصال بزرگراه شهید صیاد شیرازی به بلوار ارتش، پاییز امسالعملیات سازه ای پل اتصال بزرگراه شهید صیاد شیرازی به بلوار ارتش، تا پایان پاییز امسال تکمیل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس محمدحسن وساق مجری طرح های پل و ابنیه سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با بیان آنکه حدود 95 درصد از قطعات بتنی عرشه در پل اتصال بزرگراه شهید صیاد شیرازی به بلوار ارتش نصب شده است، یادآور شد این عملیات ظرف یک ماه آینده متعاقب تکمیل کوله شمالی به سرانجام می رسد.

وی همچنین با رو به اتمام دانستن مرحله خاکریزی در شیبراهه های پل دسترسی از بزرگراه امام علی(ع) به سمت غرب بلوار ارتش، از آغاز پیاده روسازی در این پل جهتی خبر داد.

مجری طرح های پل و ابنیه سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با اشاره به پیشرفت عملیات اجرایی احداث رمپ غرب به جنوب تقاطع بلوار ارتش با بزرگراه امام علی(ع)، از مراحل نهایی خاکریزی در این بخش از پروژه خبر داد و افزود: این مسیر دسترسی تا پایان پاییز امسال برای تردد خودروها گشوده می شود.

گفتنی است پروژه تقاطع‌های غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه‌های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی، شامل 7 دستگاه پل اصلی و رمپ جهتی و 3 دستگاه دوربرگردان غیرهمسطح است که با بهره برداری از آن، مجموعه‌ای از گره‌های ترافیکی شمال شرق پایتخت برطرف خواهد شد. پیشرفت عملیات اجرایی پروژه به مرز 82 درصد رسیده است.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print