1396/8/7 | 09:30 | 330 | 0

بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از نمایشگاه نهمین همایش ملی قیر و آسفالت

بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از نمایشگاه نهمین همایش ملی قیر و آسفالتمعاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ضمن حضور در نمایشگاه جنبی نهمین همایش ملی قیر، آسفالت و ماشین آلات، از غرفه تولیدکنندگان و پیمانکاران این صنعت بازدید کرد.  

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، بازدید دکتر پیروز حناچی از نهمین نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین آلات در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، به فرصتی برای دیدار با فعالان پروژه های راهسازی و گفتگو پیرامون مسائل مختلف عمرانی تبدیل شد.

نهمین همایش و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین آلات با هدف گردهمایی و تبادل نظر متخصصان، متولیان و نخبگان صنعت قیر و آسفالت کشور با موضوع چالش‌های اصلی این صنعت و ارائه راهکارهای اجرایی، به همت مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی و با همکاری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و شرکت سهامی آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک برگزار شد.

ارزیابی عملکرد آسفالت های حفاظتی اجرا شده در سطح کشور، ممیزی کارخانجات آسفالت و واحدهای قیرساز، چالش های پیش روی بازیافت آسفالت و استفاده از افزودنی های مربوط به بهبود کارایی قیر و آسفالت، از مهمترین محورهای این رویداد علمی به شمار می‌آیند.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print