1396/8/3 | 11:44 | 281 | 0

طرح پایش سلامت پل های سواره رو شهر تهران

طرح پایش سلامت پل های سواره رو شهر تهرانمدیر گروه مقاوم‌سازی و نگهداشت پل و ابنیه سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، از اجرای طرح پایش سلامت 2 پل کابلی جوادیه و دسترسی غربی برج میلاد در قالب یک طرح آزمایشی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس رضا صادق دوست ضمن تاکید بر اهمیت طرح های نگهداری اصولی از سازه های خاص، پایش سلامت را شامل استراتژی های تشخیص آسیب در زیرساخت های عمرانی، مکانیک و هوا و فضا دانست و یادآور شد در چنین سامانه هایی ضمن پیشگیری از بروز آسیب، اقدامات لازم برای افزایش عمر مفید سازه برنامه ریزی می شود.

وی با بیان آنکه سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران در حال تبادل تجربیات با شرکت اروپایی (VCE) متخصص در امور پایش سلامت سازه ها است، افزود: این نهاد تاکنون بیش از 3500 پروژه در زمینه پایش سلامت سازه های مختلف عمرانی را در بیش از 65 کشور دنیا به سرانجام رسانده است.

گفتنی است در هفته ای که گذشت، کارشناسان سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران طی نشستی با متخصصان شرکت مهندسان مشاور (VCE) پیرامون عملکرد سامانه های پایش سلامت سازه های عمرانی در کشورهای توسعه یافته جهان بحث و تبادل نظر کردند.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print