1396/7/25 | 11:18 | 214 | 0

ارزیابی وضعیت معابر پایتخت به منظور رسیدگی به اولویت ها

ارزیابی وضعیت معابر پایتخت به منظور رسیدگی به اولویت هامدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران، از آغاز فرآیند بودجه ریزی نگهداشت معابر در مناطق 22گانه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس محمد شیری با بیان آنکه فرآیند بودجه ریزی عملیاتی نگهداشت معابر، امسال نیز از طریق سامانه نگهداشت روسازی معابر شهر تهران انجام می شود، از اجرای اقدامات لازم به منظور ارزیابی وضعیت معابر خبر داد و گفت: متعاقب برگزاری جلسات هماهنگی جهت بروزرسانی و راه اندازی سامانه نگهداشت روسازی معابر، کار برداشت تصاویر و اطلاعات معابر پایتخت با استفاده از نرم افزار ثبت خرابی، روی گوشی های هوشمند تلفن همراه آغاز شده است.

به گفته مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها، با پایان یافتن فرآیند ارزیابی و شناسایی وضعیت معابر غیربزرگراهی، کارشناسان اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران مشغول بررسی پروژه های مدنظر قرار گرفته توسط مناطق 22 گانه و اولویت بندی مجدد این پروژه ها در سطح کل مناطق خواهند شد. این امر با توجه به شاخص کیفیت معابر صورت می گیرد و باعث رسیدگی به ضروری ترین نیازهای مرمت و نگهداری در سطح شهر تهران می شود.


نگهداشت معابر


نگهداشت معابر


نگهداشت معابرrating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی اداره کل هماهنگی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print