1396/7/17 | 226 | 0

تکمیل عملیات سازه ای پل روگذر تقاطع بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم تا پایان مهرماه

عملیات سازه ای پل روگذر تقاطع بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم، تا پایان مهرماه سال جاری به اتمام می رسد.

تکمیل عملیات سازه ای پل روگذر تقاطع بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم تا پایان مهرماه

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس محمدحسن وساق مجری طرح های پل و ابنیه سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: عملیات آرماتور بندی عرشه پل روگذر جنوب به غرب در تقاطع بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم طبق برنامه ادامه دارد و پیش بینی می شود عملیات بتن ریزی عرشه نیز تا پایان مهرماه امسال به سرانجام برسد.

به گفته مجری طرح های پل و ابنیه سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، گشایش ترافیکی پل روگذر تقاطع بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم، بسیاری از مشکلات ترافیکی موجود در رابطه با تکمیل دوربرگردان های شمال به شمال و جنوب به جنوب این تقاطع را برطرف خواهد ساخت.

گفتنی است طرح احداث تقاطع غیرهمسطح بلوار علامه عسگری با جاده قدیم قم، علاوه بر یک پل روگذر جنوب به غرب، شامل یک زیرگذر رفت و برگشت(شرق به غرب و غرب به شرق) و 2 دوربرگردان جنوب به جنوب و شمال به شمال است و بهره برداری از آن علاوه بر تسهیل ترافیک معابر برون شهری، باعث کاهش مشکلات ترافیکی شهروندان ساکن در محدوده باقرشهر خواهد شد. پیشرفت عملیات اجرایی فاز نخست این پروژه راهگشای ترافیکی از مرز 75 درصد فراتر رفته است.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت برچسب ها: سازمان مهندسی

  نظرات

| print
اخبار مرتبط :