1396/7/5 | 10:25 | 286 | 0

پیشرفت 75 درصدی عملیات اجرایی احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید نجفی رستگار با بزرگراه آزادگان

پیشرفت 75 درصدی عملیات اجرایی احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید نجفی رستگار با بزرگراه آزادگانپیشرفت عملیات اجرایی احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید نجفی رستگار(دولت آباد) با بزرگراه آزادگان از مرز 75 درصد فراتر رفت.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس قاسم مالدار مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با بیان آنکه تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید نجفی رستگار با بزرگراه آزادگان شامل یک پل روگذر شمال به غرب و یک مسیر زیرگذر در امتداد تندروی غرب به شرق بزرگراه آزادگان است، یادآور شد: تقاطع بزرگراه آزادگان، غربی ترین تقاطع موجود در پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار است و علاوه بر سازه های یادشده که مرحله اجرای عملیات سازه ای را پشت سر گذاشته اند، شامل 10 مسیر دسترسی به منظور تامین کلیه گردش های ترافیکی است.

وی عملیات احداث مسیرهای دسترسی تقاطع بزرگراه شهید نجفی رستگار با بزرگراه آزادگان را در حال اجرای عملیات خاکی توصیف و اضافه کرد: این مسیرها طی 3 مرحله انحراف ترافیک تکمیل خواهند شد؛ مرحله نخست این جابجایی ترافیکی که شامل مسیر تندروی شمالی بزرگراه آزادگان می باشد، با موفقیت انجام شده است.

گفتنی است بزرگراه شهید نجفی رستگار، معبری 6000 متری است که از بخش شرقی بزرگراه آزادگان آغاز شده و پس از عبور از زیر بزرگراه امام علی(ع) به بزرگراه امام رضا(ع) منتهی می شود. این مسیر کمربندی که از آن با عنوان بزرگراه دولت آباد نیز یاد می شود، پس از عبور از عرض بزرگراه امام رضا(ع) به طرح احداث بزرگراه شهید شوشتری می پیوندد.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print