1396/4/25 | 88 | 0

پایان مسابقات ورزشی جام رمضان، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم

سومین دوره مسابقات ورزشی جام رمضان، ویژه گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم، به همت سازمان مهندسی و عمران شهر تهران و با برگزاری مسابقه پایانی رشته فوتسال در سالن ورزشی شهرداری..

پایان مسابقات ورزشی جام رمضان، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم

منطقه 11 به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مسابقات ورزشی جام رمضان، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم از روز هشتم خردادماه سال جاری آغاز و اختتامیه آن روز شنبه 24 تیرماه با حضور مهندس علیرضا جاوید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس علی امام مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران و خانواده شهید "هادی زاهد" از شهدای مدافع حرم برگزار شد.

در این مراسم که متعاقب برپایی رقابت نهایی رشته فوتسال بین تیم های شهدای مدافع حرم(دفتر مرکزی سازمان مهندسی و عمران) و واحد ماشین آلات (الف) برگزار شد، از تیم ها و نفرات برتر رشته های فوتسال، تنیس روی میز، بدمینتون، شنا و کاراته تقدیر به عمل آمد. 

بنابر اعلام اداره رفاه سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، علاوه بر نام آوران و نفرات برتر رشته های مختلف ورزشی، از تیم فوتسال مالی و اداری (ب) نیز با اهدای جام اخلاق تقدیر شده است. 
گفتنی است مسابقات فوتسال جام رمضان با حضور 20 تیم در قالب 4 گروه برگزار شد که در نهایت 2 تیم از هر گروه به مرحله حذفی رقابت ها صعود کردند. در دیدار پایانی این رشته، تیم شهدای مدافع حرم موفق شد با نتیجه 2 بر 1 از سد تیم ماشین آلات (الف) عبور کند و به مقام قهرمانی دست یابد. فرشاد علیزاده و حبیب دهقان با 11 گل زده مشترکا آقای گل این مسابقات شدند.rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: سازمان مهندسی

  نظرات

| print
اخبار مرتبط :