1396/1/31 | 11:26 | 500 | 0

تکمیل پروژه احداث ادامه شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی در نیمه نخست امسال

تکمیل پروژه احداث ادامه شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی در نیمه نخست امسالپروژه احداث ادامه شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی وارد مرحله اجرای عملیات زیرسازی شد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس محمدحسن وساق مجری طرح های پل و ابنیه سازمان مهندسی و عمران شهر تهران با اشاره به اتمام عملیات خاکبرداری در مسیر ادامه شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی، از آغاز اقدامات مربوط به زیرسازی و اجرای لایه های خاکریزی در این مسیر 1250 متری خبر داد و گفت: با تکمیل این بخش از پروژه احداث تقاطع های غیرهمسطح بلوار ارتش با بزرگراه های امام علی(ع) و شهید صیاد شیرازی تا پایان مردادماه سال جاری، امتداد شمالی بزرگراه شهید صیاد شیرازی از بن بست موجود خارج خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به اتمام عملیات ساخت سقف زیرگذر جنوب به جنوب بزرگراه شهید صیاد شیرازی، از تلاش برای تکمیل دیواره های موجود در رمپ های ورودی و خروجی این دوربرگردان خبر داد.

مجری طرح های پل و ابنیه سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در تشریح روند پیشرفت عملیات اجرایی در سایر بخش های پروژه، پل دوربرگردان شرق به شرق بلوار ارتش را در مرحله اجرای ایزولاسیون عرشه و نصب قطعات بتنی نما دانست و ابراز امیدواری کرد این دوربرگردان غیرهمسطح طی اردیبهشت ماه سال جاری آماده بهره برداری شود.

گفتنی است بهره برداری از این پل دوربرگردان 360 متری، ضمن فراهم کردن امکان حذف دوربرگردان های همسطح بلوار ارتش، سبب افزایش ایمنی، بهینه سازی گردش‌های ترافیکی در محدوده طرح و در نتیجه روان‌تر شدن جریان عبور و مرور در این معبر شریانی می‌شود.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print