04/21/2018 - شنبه 1 ارديبهشت 1397

ورود اعضا

پل های تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با خیابان کوهک آماده اجرای روکش آسفالت شد(1396/1/23)

پل های تقاطع غیرهمسطح ادامه بزرگراه شهید حکیم با خیابان کوهک آماده اجرای روکش آسفالت شدند. 


به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس قاسم مالدار مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: در حالی که عملیات سازه ای پل جهتی غرب به جنوب تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بزرگراه آزادگان به اتمام رسیده است، پل جهتی شمال به غرب این تقاطع نیز در مرحله انجام تمهیدات لازم برای اجرای عملیات بتن ریزی عرشه قرار دارد.

وی با بیان آنکه پیشرفت عملیات اجرایی بخش شرقی پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم به مرز 80 درصد رسیده است، از زیر آسفالت رفتن تقاطع غیرهمسطح این بزرگراه با خیابان کاج خبر داد و گفت: عملیات سازه ای تقاطع خیابان گلها نیز به اتمام رسیده است.

مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در تشریح روند پیشرفت عملیات اجرایی در سایر بخش‌های پروژه، از اجرای روکش آسفالت در مقاطع قابل توجهی از بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا تونل شهدای غزه خبر داد و گفت: بیش از 85 درصد از مجموع دیوارهای حائل بخش شرقی پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم به طور کامل احداث شده است.

گفتنی است احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم که از تقاطع بزرگراه آزادگان آغاز شده و تا تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی 2 ادامه دارد، شامل 12 کیلومتر معبر بزرگراهی به انضمام 10 تقاطع غیرهمسطح می باشد.
اخبار مرتبط :تعداد بازدید: 511


print

rating