1396/1/21 | 247 | 0

ساختمان جدید مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح شهرداری تهران بهره‌برداری شد

ساختمان جدید مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح شهرداری تهران بهره‌برداری شد.

ساختمان جدید مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح شهرداری تهران بهره‌برداری شد

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، ساختمان جدید مرکز مطالعات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح شهرداری تهران که شامل مجموعه‌ای از ساختمان‌های آزمایشگاهی، اداری و جنبی در زمینی به مساحت 3400 مترمربع است، صبح روز سه شنبه هشتم فروردین ماه سال جاری با حضور دکتر محمدباقر قالیباف شهردار تهران به بهره‌برداری رسید.

مجموع زیربنای فضاهای مختلف این پروژه 1380 مترمربع بوده و شامل یک ساختمان اصلی 2 طبقه با زیربنای 1100 متر مربع و 5 ساختمان آزمایشگاهی و جنبی است. ساختمان اصلی با بهره‌گیری از سیستم نوین LSF احداث شده است و در حالی که آزمایشگاه‌های بتن، زیرسازی و روسازی، مصالح، شیمی و مکانیک خاک در طبقه همکف این بنا جانمایی شده‌اند، بخش‌های اداری و کارشناسی، سالن غذاخوری، سالن اجتماعات، نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی در طبقه اول قرار دارند.

لازم به ذکر است ساختمان‌های جنبی این مرکز ویژه استقرار آزمایشگاه‌های قیر و آسفالت، پست برق و دیزل ژنراتور، دفاتر پدافند غیرعامل و مدیریت بحران و واحد نگهبانی می باشد. اجرای پروژه احداث ساختمان جدید مرکز ژئوتکنیک و مقاومت مصالح شهرداری تهران به دلیل بهره‌گیری از سازه‌های سبک LSF طی یک زمان‌بندی محدود 6 ماهه به ثمر نشسته است.


 

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: سازمان مشاور

  نظرات

| print
اخبار مرتبط :