1396/1/9 | 256 | 0

توسط سازمان مشاور فنی و مهندسی صورت پذیرفت

بررسی رویکردهای نوین اجتماعی در مطالعات شهری

"رویکردهای نوین اجتماعی در مطالعات شهری، با تکیه بر روش های پدیدارشناسانه" موضوع نشستی است که با همین عنوان در سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.    

بررسی رویکردهای نوین اجتماعی در مطالعات شهری

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، به همت گروه معماری و شهرسازی سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران کارگاه آموزشی "رویکردهای نوین اجتماعی در مطالعات شهری با تکیه بر روش های پدیدارشناسانه" با هدف ایجاد زمینه ها و فرصت های هم اندیشی و همچنین توسعه ادبیات مربوط به رویکردهای نوین اجتماعی برگزار شد.

در این نشست که با حضور کارشناسان سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران و همچنین پژوهشگران فعال در حوزه مطالعات اجتماعی برگزار شد، دکتر "فهیمه حسین زاده" مشاور مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران در امور اجتماعی طی سخنانی به تشریح مبانی نظری رویکردهای نوین اجتماعی پرداخت. بررسی پروژه های مختلف از قبیل مطالعات اجتماعی طرح توسعه فضاهای زیرسطحی میدان هفت تیر و میدان صادقیه و همچنین مطالعات اجتماعی طرح احیای رودخانه وردآورد از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود.

قرار است دومین دوره این کارگاه آموزشی با محوریت ارائه راهبردهای اجتماعی تاثیرگذار بر سیاست گذاری های کلان شهری، طی روزهای پایانی فروردین ماه سال 1396 برگزار شود.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت برچسب ها: سازمان مشاور

  نظرات

| print
اخبار مرتبط :