1395/12/23 | 205 | 0

با گذشت چند روز از افتتاح پروژه های منطقه 8 ؛

احداث پروژه های جدید عمرانی در شرق تهران آغاز شد

در حالی که چند روز بیشتر از افتتاح 29 پروژه شهرداری منطقه 8 با حضور شهردار تهران نمی گذرد ، شهرداری این منطقه احداث پروژه های جدید عمرانی در شرق تهران را آغاز کرده است.

احداث پروژه های جدید عمرانی در شرق تهران آغاز شد

مهندس بهمن نوری شهردار این منطقه با حضور در محل احداث پروژه های جدید از نزدیک در جریان روند پیشرفت فیزیکی این پروژه ها قرار گرفت.

در این بازدید که تعدادی از مدیران شهری منطقه هم حضور داشتند، شهردار منطقه از پروژه‌های در دست اجرا‌ و روند انجام فعاليت‌ها در حوزه‌ عمرانی بازدید و راهکارهای لازم را در ارتباط با رفع نيازها و کاستی های احتمالی ارائه کرد.

نوری با تاکید بر تسریع اجرای این پروژه ها با در نظر گرفتن دقت و کیفیت مناسب ، گفت: طی چند روز گذشته 29 پروژه شهرداری منطقه 8 در حوزه های مختلف شهری با حضور شهردار تهران افتتاح شد و در اختیار شهروندان قرار گرفت ولی این بدین معنی نیست که شهرداری منطقه پس از افتتاح این پروژه ها دست از تلاش بردارد. از این رو احداث و تکمیل پروژه های جدید به جدیت در دستور کار شهرداری منطقه 8 قرار گرفت.

وی در ادامه در بازدید ازپروژه مجموعه ورزشی نارمک، مسجد زرکش، حسینیه عشاق العباس(ع) و پارک نابینایان تصریح کرد: توسعه زیرساخت های فرهنگی و ورزشی یکی از ضروریات است که در سال های اخیر تلاش های بسیاری برای بهبود شرایط زیر ساخت‌های فرهنگی، تفریحی و ورزشی در این منطقه شده است.

شهردار منطقه 8 تاکید کرد: خوشبختانه شهروندان نیز با مشارکت حداکثری، با شهرداری منطقه همکاری موثر و معنا داری دارند و ما را در مدیریت منطقه همیاری می کنند.

rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: فنی عمرانی مناطق

  نظرات

| print