1395/12/3 | 11:20 | 679 | 0

پیشرفت 55 درصدی عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک

پیشرفت 55 درصدی عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیکمسیر شرق به غرب تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک بلافاصله پس از اتمام حفاری‌های مربوط به طرح‌های آبرسانی، آسفالت و به روی تردد خودروها گشوده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مجری طرح‌های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام پیشرفت 55 درصدی عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک، از آمادگی پل‌های شرقی- غربی این تقاطع برای اجرای روکش آسفالت خبر داد و گفت: مسیر شرق به غرب تقاطع مذکور پس از تکمیل عملیات روسازی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی در عین حال افزود: گشایش مسیر غرب به شرق تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک، مستلزم انحراف ترافیک در مسیر جنوب به شمال است که تمهیدات لازم مربوط به آن انجام شده است.

مهندس قاسم مالدار با بیان آنکه انحراف ترافیک جنوب به شمال در محل تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک امکان بهره‌برداری از پل شمال به شرق این تقاطع را نیز فراهم خواهد کرد، یادآور شد این پل جهتی مراحل اجرای عملیات سازه‌ای، تکمیل کوله‌ها و نصب هندریل‌ها را پشت سرگذاشته و آماده اجرای عملیات ایزولاسیون و سپس روکش آسفالت است.

گفتنی است تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک از تقاطع‌های پرتقاضای سفر در مسیر این بزرگراه به شمار می‌آید که همزمان با تلاش برای تکمیل ادامه بزرگراه شهید حکیم، در حال غیرهمسطح‌سازی است. بهره‌برداری از این پروژه علاوه بر تقویت ارتباط محلات موجود در ضلع شمال بزرگراه شهید حکیم با شبکه معابر بزرگراهی پایتخت، دسترسی بزرگراهی به ورزشگاه آزادی را تسهیل می‌کند.
rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت فنی عمرانی سازمان مهندسی

اخبار مرتبط:
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
تصویر امنیتی CAPTCHA
کد را وارد کنید
| print