04/21/2018 - شنبه 1 ارديبهشت 1397

ورود اعضا

اجرای طرح ارتقای توانمندی‌های مدیران پروژه‌های عمرانی پایتخت(1395/11/26)

مدیر واحد آموزش منابع انسانی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از اجرای طرح ارتقا سطح توانمندی‌های مدیران حرفه‌ای پروژه براساس استانداردهای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس علیرضا معصومی برگزاری این دوره آموزشی را در جهت استقرار نظام مدیریت پروژه در فعالیت‌های سازمان مهندسی و عمران شهر تهران دانست و افزود: طرح ارتقا سطح توانمندی‌های مدیران حرفه‌ای پروژه با همکاری انجمن مدیریت پروژه ایران انجام شده است.

وی با بیان آنکه 61 نفر از مدیران ستادی و مدیران فعال در پروژه‌های سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در این دوره 80 ساعته شرکت کرده‌اند، یادآور شد محتوای این دوره آموزشی شامل فراگیری 46 مبحث آموزشی در قالب اطلاعات فنی، رفتاری و محیطی است.

به گفته مدیر واحد آموزش منابع انسانی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، برخی از مباحث فنی این دوره آموزشی شامل موفقیت در مدیریت، اهداف و الزامات پروژه، کیفیت عملیات اجرایی، کار تیمی، حل مساله، کسب اطلاعات و مستندسازی است. شرکت‌کنندگان این دوره در بخش آموزش‌های رفتاری، مواردی همچون راهبری، نتیجه‌گرایی، خودکنترلی و مذاکره را آموخته و در مجموعه مباحث ساختاری - محیطی نیز مفاهیمی همچون پروژه محوری، مدیریت کارکنان و تامین مالی را فراگرفته‌اند.


تعداد بازدید: 214


print

rating