1395/11/26 | 221 | 0

اجرای طرح ارتقای توانمندی‌های مدیران پروژه‌های عمرانی پایتخت

مدیر واحد آموزش منابع انسانی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از اجرای طرح ارتقا سطح توانمندی‌های مدیران حرفه‌ای پروژه براساس استانداردهای انجمن بین‌المللی مدیریت پروژه خبر داد.

اجرای طرح ارتقای توانمندی‌های مدیران پروژه‌های عمرانی پایتخت

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس علیرضا معصومی برگزاری این دوره آموزشی را در جهت استقرار نظام مدیریت پروژه در فعالیت‌های سازمان مهندسی و عمران شهر تهران دانست و افزود: طرح ارتقا سطح توانمندی‌های مدیران حرفه‌ای پروژه با همکاری انجمن مدیریت پروژه ایران انجام شده است.

وی با بیان آنکه 61 نفر از مدیران ستادی و مدیران فعال در پروژه‌های سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در این دوره 80 ساعته شرکت کرده‌اند، یادآور شد محتوای این دوره آموزشی شامل فراگیری 46 مبحث آموزشی در قالب اطلاعات فنی، رفتاری و محیطی است.

به گفته مدیر واحد آموزش منابع انسانی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، برخی از مباحث فنی این دوره آموزشی شامل موفقیت در مدیریت، اهداف و الزامات پروژه، کیفیت عملیات اجرایی، کار تیمی، حل مساله، کسب اطلاعات و مستندسازی است. شرکت‌کنندگان این دوره در بخش آموزش‌های رفتاری، مواردی همچون راهبری، نتیجه‌گرایی، خودکنترلی و مذاکره را آموخته و در مجموعه مباحث ساختاری - محیطی نیز مفاهیمی همچون پروژه محوری، مدیریت کارکنان و تامین مالی را فراگرفته‌اند.


rating
به اشتراک گذاری

برچسب ها: معاونت برچسب ها: سازمان مهندسی

  نظرات

| print