04/21/2018 - شنبه 1 ارديبهشت 1397

ورود اعضا

تاکید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران بر تکمیل شبکه فاضلاب در منطقه 13(1395/11/21)

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در بازدید از پروژه‌های عمرانی منطقه 13، نتیجه ارزیابی ستادی از فعالیت‌های معاونت فنی و عمرانی این منطقه را "بسیار خوب" توصیف کرد.


به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس علیرضا جاوید که در نشست نظارت ستادی پروژه‌های منطقه 13 سخن می‌گفت، ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده به منظور تکمیل زیرساخت‌های عمرانی این محدوده از شرق پایتخت، خواستار تسریع عملیات عمرانی پروژه احداث سوله بازیافت منطقه 13 و پشتیبانی از مراحل نهایی طرح تکمیل شبکه فاضلاب شد.

وی سرپوشیده‌سازی انهار، تبدیل نهر به کانیو و در نهایت فراهم‌سازی امکان حذف انهار عمیق شبکه جمع‌آوری و هدایت آبهای سطحی را از دیگر ضرورت‌های عمرانی منطقه 13 دانست که باید متناسب با توسعه شبکه فاضلاب و شبکه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی به نتیجه برسد.

مهندس جاوید با تاکید بر لزوم ساماندهی پهنه پیرامونی مجموعه فرهنگی مقبره‌الشهدا، این پروژه را از مزیت‌های نسبی منطقه 13 دانست و افزود: مقبره‌الشهدا می‌تواند به یک نقطه جاذب گردشگر شهری در پهنه شرق تهران تبدیل شود. 

گفتنی است در این بازدید که علاوه بر مدیران ادارات کل، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، جمعی از مدیران معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه 13 و دست‌اندرکاران اجرایی پروژه‌ها نیز حضور داشتند، پروژه‌های احداث سرای محله حافظیه، مجموعه فرهنگی مقبره‌الشهدا، سوله بازیافت شهرداری منطقه 13، مسجد باب‌المراد(ع) و حسینیه شهدای کردستان مورد بازدید میدانی قرار گرفت و تدابیری به منظور تسریع عملیات عمرانی آنها اتخاذ گردید.

تعداد بازدید: 467


print

rating