02/22/2018 - پنجشنبه 3 اسفند 1396

ورود اعضا

برگزاری هشتمین نمایشگاه بین‌المللی قیر، آسفالت، عایق‌ها و ماشین‌آلات وابسته(1395/10/27)

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی قیر، آسفالت، عایق‌ها و ماشین‌آلات وابسته، پنجم لغایت هشتم بهمن ماه سال 1395 در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.


به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، این نمایشگاه به همت سازمان توسعه تجارت ایران، شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و شرکت آسیا پاسارگاد خاورمیانه و با حمایت انجمن صنفی تولید کنندگان قیر و آسفالت، معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار شده و شرکت‌کنندگان آن را طیفی وسیع از پالایشگاه‌ها و شرکت‌های تولید قیر تا کارخانجات جانبی و صنایع پائین دستی آنها همچون کارخانه های تولید بشکه، بسته بندی قیر، تولید ایزوگام ،آسفالت، آسفالتهای پلیمری، پوششهای عایقی و ماشین آلات وابسته را در بر می‌گیرد.

در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی قیر، آسفالت، عایق‌ها و ماشین‌آلات وابسته، بیش از 100 شرکت داخلی و خارجی از کشورهای آلمان، چین و ترکیه به ارائه جدیدترین توانمندی‌ها و دستاوردهای خود در این حوزه می پردازند. برگزاری جلسات علمی و ترویجی با هدف آموزش روش‌های نوین تولید و اجرای مخلوط‌های آسفالتی و همچنین معرفی جدیدترین کالاها و  خدمات مرتبط با صنعت قیر و آسفالت از برنامه های جنبی این نمایشگاه است.

گفتنی است این نمایشگاه در سالن‌های 10، 11، 12 و 13 نمایشگاه بین المللی و در مساحتی حدود 10هزار متر مربع برگزار شده و از ساعت 8.30 صبح الی 4 بعد از ظهر پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود. بازدید از هشتمین نمایشگاه بین‌المللی قیر، آسفالت، عایق‌ها و ماشین‌آلات وابسته برای عموم آزاد است.اخبار مرتبط :تعداد بازدید: 245


print

rating